WŁADZE ZWIĄZKU OSP RP:


Prezes Zarządu Głównego 

Związku Ochotniczych Straży Pożarnych  Rzeczypospolitej Polskiej

1. Waldemar Pawlak  - Prezes ZG OSP RP


Zarząd Wykonawczy:

1. Wiesław Golański - Dyrektor 
2. Krzysztof Szelągowski - Zastępca Dyrektora 
3. Marian Zalewski - Zastępca Dyrektora


Prezydium Zarządu Głównego Związku OSP RP
(członkowie wybrani przez Zarząd Główny Związku):


1. Waldemar Pawlak - Prezes Zarządu Głównego
2. Zdzisław Dąbrowski – Wiceprezes Zarządu Głównego
3. Janusz Konieczny– Wiceprezes Zarządu Głównego
4. Wiesław Leśniakiewicz – Wiceprezes Zarządu Głównego
5. Zbigniew Meres – Wiceprezes Zarządu Głównego
6. Stefan Mikołajczak – Wiceprezes Zarządu Głównego
7. Marian Starownik – Wiceprezes Zarządu Głównego
8. Teresa Tiszbierek – Wiceprezes Zarządu Głównego
9. Waldemar Wojtaś
10. Edward Fedko
11. Jan Ryś
12. Edward Siarka
13. Antoni Jan Tarczyński
14. Andrzej Duda
15. Zygmunt Tomczonek
16. Mirosław Pawlak
17. Andrzej Ochlak
18. Marek Kowalski 
19. Danuta Raniowska  
20. Stanisław Kopeć   
21. Adam Nowak   
22. Bronisław Skaźnik   


Zarząd Główny Związku OSP RP  (władza uchwałodawczo-nadzorcza Związku) - Członkowie:

1. Dąbrowa Ryszard woj. dolnośląskie
2. Wojtaś Waldemar woj. dolnośląskie
3. Dąbrowski Zdzisław woj. kujawsko – pomorskie
4. Gerke Janusz woj. kujawsko – pomorskie
5. Sosnowski Zbigniew woj. kujawsko – pomorskie
6. Jagiełło Stanisław woj. lubelskie
7. Łopata Jan woj. lubelskie
8. Mielnicki Kazimierz woj. lubelskie
9. Sławecki Tadeusz woj. lubelskie
10. Starownik Marian woj. lubelskie
11. Szpak Janusz woj. lubelskie
12. Fedko Edward woj. lubuskie
13. Bejda Paweł woj. łódzkie
14. Emanuel Sławomir woj. łódzkie
15.Karcz Tadeusz woj. łódzkie
16. Ryś Jan woj. łódzkie
17. Sterna Artur woj. łódzkie
18. Cholewka Józef woj. małopolskie
19. Domagała Adam woj. małopolskie
20. Jarocha Andrzej woj. małopolskie
21. Siarka Edward woj. małopolskie
22. Smółka Łukasz woj. małopolskie
23. Gołąbek Zbigniew woj. mazowieckie
24. Leśniakiewicz Wiesław woj. mazowieckie
25. Nalewajk Tadeusz woj. mazowieckie
26. Pawlak Waldemar woj. mazowieckie
27. Struzik Adam woj. mazowieckie
28. Tarczyński Antoni Jan woj. mazowieckie
29. Wasilewski Andrzej woj. mazowieckie
30. Neugebauer Rafał woj. opolskie
31. Tiszbierek Teresa woj. opolskie
32. Augustyn Franciszek woj. podkarpackie
33. Konieczny Janusz woj. podkarpackie
34. Kubicki Wiesław woj. podkarpackie
35. Pac Jan woj. podkarpackie
36. Czakis Zdzisław woj. podlaskie
37. Duda Andrzej woj. podlaskie
38. Gajek Stanisław woj. pomorskie
39. Tomczonek Zygmunt woj. pomorskie
40. Glajcar Rafał woj. śląskie
41. Kiepura Henryk woj. śląskie
42. Meres Zbigniew woj. śląskie
43. Gradziński Bolesław woj. świętokrzyskie
44. Pawlak Mirosław woj. świętokrzyskie
45. Żak Ireneusz woj. świętokrzyskie
46. Brzezin Gustaw Marek woj. warmińsko – mazurskie
47. Ochlak Andrzej woj. warmińsko – mazurskie
48. Grzeszczak Eugeniusz woj. wielkopolskie
49. Fojt Krzysztof woj. wielkopolskie
50. Kamiński Ryszard woj. wielkopolskie
51. Mikołajczak Stefan woj. wielkopolskie
52. Serbiak Zbigniew woj. wielkopolskie
53. Wolniczak Stanisław woj. wielkopolskie
54. Kowalski Marek woj. zachodniopomorskie
55. Raniowska Danuta woj. zachodniopomorskie
56. Adamski Anatol - Wyższa Szkoła Informatyki, Zarządzania i Administracji w Warszawie
57. Chmielewski Marian - Towarzystwo Muzyczne im. Fryderyka Chopina
58. Grabowski Piotr - Ogólnopolskie Stowarzyszenie Producentów Zabezpieczeń Przeciwpożarowych i Sprzętu Ratowniczego
59. Kaliszyk Zbigniew - Polskie Towarzystwo Informatyczne,
60. Kopeć Stanisław - Krajowe Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe
61. Krynicki Jan - Duszpasterz Krajowy Strażaków
62. Nowak Adam - Związek Młodzieży Wiejskiej,
63  Jastrzębski Stanisław - Związek Gmin Wiejskich
64. Skaźnik Bronisław - Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Pożarnictwa
65. Wiler Karol - Lasy Państwowe
66. Ozga Krystyna - Krajowa Rada Kół Gospodyń Wiejskich


Główna Komisja Rewizyjna 

1. Ryszard Migdalski - województwo dolnośląskie
2. Marian Mikołajczyk - województwo kujawsko-pomorskie
3. Wiesław Różyński - województwo lubelskie
4. Andrzej Brachmański - województwo lubuskie
5. Jan Dudek - województwo łódzkie
6. Jerzy Obstarczyk - województwo małopolskie
7. Karol Podleśny - województwo mazowieckie
8. Lucjan Kędzia - województwo opolskie
9. Tomasz Lorenc - województwo podkarpackie
10. Zbigniew Sokołowski - województwo podlaskie
11. Grzegorz Pladzyk - województwo pomorskie
12. Mieczysław Skręt - województwo śląskie
13. Marcin Parka - województwo świętokrzyskie
14. Julian Lemiech - województwo warmińsko-mazurskie
15. Tadeusz Tomaszewski - województwo wielkopolskie
16. Henryk Jerzyk - województwo zachodniopomorskie


Główny Sąd Honorowy:

1. Mieczysław Żentel - województwo dolnośląskie
2. Roman Szczerbiak - województwo kujawsko-pomorskie
3. ks. Roman Sawczuk - województwo lubelskie
4. Lech Cabel - województwo lubuskie
5. Artur Bagieński - województwo łódzkie
6. Krzysztof Malik - województwo małopolskie
7. Andrzej Wyszogrodzki - województwo mazowieckie
8. Stanisław Czepiel - województwo opolskie
9. Jacek Hynowski - województwo podkarpackie
10. Marek Adam Komorowski - województwo podlaskie
11. Marek Buza - województwo pomorskie
12. Tadeusz Mamok - województwo śląskie
13. Marian Tworek - województwo świętokrzyskie
14. Stanisław Mikulak - województwo warmińsko-mazurskie
15. Władysław Koliński - województwo wielkopolskie
16. Stanisław Dycha - województwo zachodniopomorskie


Informacje o dokumencie:
  • Informację wprowawdził(a) do BIP: Adam Nowak
  • Data udostępnienia w BIP: 2018-01-16 00:00:00
  • Informacja zaktualizowana przez: Administrator
  • Data ostatniej aktualizacji: 2018-01-16 09:08:47
  • Liczba odsłon: 3291
  • Historia dokumentu:

[Liczba odsłon: 197555]

przewiń do góry